Vinson 300 g/m² unisex hettegenser i økologisk bomull
Art.nr. r10744t
Minste antall: 5 stk
Unisex hettegenser i økologisk bomull og resirkulert polyester. Lomme i kengurumodell. Enkelt jerseyfôr i hetten. Rund, justerbar snøring og broderte maljer. Mansjetter og linning i 2x1 ribbestrikk. Avtagbar etikett. Individuell resirkulert emballasje. Herremodellen er 185 cm. og har på seg str. L, og damemodellen er 168 cm. og har på seg str. S.
4,95 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 7 varianter
| Antall | 5 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 340,00 | 330,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 31 |
| CO2-avtrykk | 4,95 kg |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Strikk i 57% Organisk bomull og 8% Bomull og 21% Resirkulert polyester og 14% Polyester, 300 g/m2 |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13kg |
| Emballasje | 53x35x49cm |
| GTIN / EAN | 8713159639725 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 27 |
| S | 78 |
| M | 344 |
| L | 296 |
| XL | 182 |
| 2XL | 171 |
| 3XL | 22 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
