Montecarlo 150 g/m² langermet sports t-skjorte for herre
Art.nr. r04151c
Minste antall: 5 stk
Teknisk langermet t-skjorte med raglan. Matchende overlock i ermene (uten sidesømmer). Dekkede sømmer i kragen. Pustende, lettvaskende og lett tørkende stoff. Avtakbar etikett.
1,22 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 5 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 66,00 | 64,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 1,22 kg |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 100% Polyester, 150 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 37x50x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159696018 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 1 |
| M | 94 |
| L | 205 |
| XL | 68 |
| 2XL | 93 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
