IQONIQ Yosemite kvinner piképolo i resirkulert bomull
Polo med medium passform for kvinner, laget av 100 % bomull, hvorav 50 % resirkulert og 50 % økologisk, 220 G/M². Denne versjonen er designet for å utfylle vår Yosemite unisex-polo T9200, og har en mer feminin passform. Poloen har en stolpelås foran uten stikninger og med tre knapper i matchende farge. 1x1 flat ribbestrikk i krage og mansjetter. Bruken av ekte resirkulerte og økologiske materialer og miljøpåvirkningskrav er garantert ved hjelp av AWARE disruptive fysiske sporings- og blockchain-teknologi. Ved å skanne QR-koden får du tilgang til et dedikert digitalt pass for produktet. 2 % av inntektene fra hvert solgte produkt doneres til Water.org. Dette produktet er sertifisert i henhold til OEKO-TEX® STANDARD 100 Centexbel. På grunn av resirkulert garn kan det forekomme urenheter og fargevariasjoner.
• 100% bomull; 50 % resirkulert og 50 % økologisk
• Fullt sporbar og blokkjedeverifisering av AWARE?
• Digitalt produktpass og miljøfotavtrykksdata
• 4 sesonger
Till digitalt produktpass »
8.81 KG
| Antall | 5 |
|---|---|
| Pris/stk | 204,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| XXXL |
Total pris
| Størrelse | 67 x 54.5 x 0.5 cm |
| Vekt | 236g |
| Trykkeflate | 90 x 70 mm |
| Materiale | 50 % resirkulert og 50 % økologisk bomull |
| Opprinnelsesland | BGD |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://wear-iqoniq.com/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende XXS | 52 |
| Nästa Leverans XXS: 2026-09-05 | 50 |
| Nåværende XS | 187 |
| Nästa Leverans XS: 2026-09-05 | 150 |
| Nåværende S | 701 |
| Nästa Leverans S: 2026-09-05 | 400 |
| Nåværende M | 689 |
| Nästa Leverans M: 2026-09-05 | 650 |
| Nåværende L | 527 |
| Nästa Leverans L: 2026-09-05 | 400 |
| Nåværende XL | 244 |
| Nästa Leverans XL: 2026-09-05 | 350 |
| Nåværende XXL | 66 |
| Nästa Leverans XXL: 2026-09-05 | 150 |
| Nåværende XXXL | 31 |
| Nästa Leverans XXXL: 2026-09-05 | 50 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
