Calgary 200 g/m² langermet polo dame
Art.nr. 3808701
Minste antall: 5 stk
Calgary polo med lange ermer for dame har et klassisk og sofistikert utseende og er laget av 200 g/m² pikéstrikk i 100 % bomull, noe som gjør den perfekt til bruk året rundt. Denne poloen er designet med en figursydd passform som gir et feminint utseende, og detaljene med hakesøm gir den et raffinert preg. Nakkebåndet i sateng gjør poloen slitesterk, sideslissene med sateng øker bevegeligheten, og hovedetiketten med varmeoverføring sørger for komfort uten merkelapp.
1,74 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 | 260,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtrykk | 1,74 kg |
| Modell | Female |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Dobbel Piqué strikk i Bomull, 180 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 10,45kg |
| Emballasje | 38x58x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159184645 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®BSCI,Wrap Gold |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 227 |
| S | 79 |
| M | 0 |
| L | 86 |
| XL | 41 |
| XXL | 63 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
