Jack Softshell
Vannavvisende og vindtett softshelljakke med god pusteevne. Justerbare mansjetter og refleksdetaljer på hetten. Brystlomme i en annen farge og to romslige sidelommer med glidelås. South West softshell-jakken er en allsidig og funksjonell jakke som kombinerer stil med beskyttelse. Den er vannavvisende og vindtett med en pustende funksjon som holder deg komfortabel uansett vær. J akken har justerbare mansjetter for perfekt passform og en refleksdetalj på hetten for økt synlighet . Med en kontrastfarget brystlomme og to romslige sidelommer, alle utstyrt med glidelås, er denne ja kken like praktisk som den er stilig. Denne softshell-jakken er perfekt for både jobb og fritid, og gir pålitelig beskyttelse og komfort under alle forhold.
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 885,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Total pris
| Materiale | 100% Polyester |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | Bangladesh |
| Vaskeanvisning | 40°C,Do not bleach,Do not tumble dry,Do not iron,Do not dry clean |
| Vattenpelare | 3 000 mm |
| OEKO-TEX | SE 21-272 |
| Breathability | 3 000 g/m²/24h |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| S | 52 |
| M | 62 |
| L | 161 |
| XL | 283 |
| XXL | 151 |
| 3XL | 25 |
| 4XL | 34 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
