Pryor AWARE Polylana®-lue med mansjett
Art.nr. P453.4901
Minste antall: 5 stk
Pryor-luen har en smal ribbestrikk, og er laget av en blanding med resirkulert polyester. Denne kombinasjonen sikrer både stil og allsidighet, og gir en passform som passer for alle. Med AWARE-sporer som bekrefter at det er brukt resirkulerte materialer. 2 % av inntektene fra hvert solgte Aware-produkt doneres til Water.org.
• Laget av Polylana® fiber
• Med mansjett
• Laget med AWARE? tracer
• 2% av inntektene av hvert solgte produkt bli donert til Water.org
• Laget av resirkulerte materialer
Till digitalt produktpass »
0.83 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 58,00 | 57,00 | 55,00 | 54,00 | 53,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 20 x ø 21 cm |
| Vekt | 75g |
| Trykkeflate | 100 x 40 mm |
| Materiale | Akryl |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse |
| Sporbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 8832 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
