Dokumenter & spesifikasjoner
Vanja - Cap
Art.nr. 5363513
Minste antall: 5 stk
Cap laget av økologisk bomull med justerbar borrelås.
Merking
39,20 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 16 x 27 x 12,5 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Transfer: 9 x 5 cm, DTF Transfer: 9 x 5 cm, Brodyr: 8 x 5 cm |
| Vekt | 0.059 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6310 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
