Dogo Premium t-skjorte for barn
Art.nr. k65025r
Minste antall: 5 stk
T-skjorte med 4-lags rund hals og forsterkede sømmer i krage og skuldre. Sidesømmer.
Merking
Velg variant
Finnes i 20 varianter
| Antall | 5 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 44,00 | 43,00 | 42,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 3/4 | |
| 5/6 | |
| 7/8 | |
| 9/10 | |
| 11/12 |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Singel Jersey strikk i 100% Bomull, 165 g/m2 |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.4kg |
| Emballasje | 26x36x37cm |
| GTIN / EAN | 8713159687580 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 11/12 | 0 |
| 3/4 | 20 |
| 5/6 | 10 |
| 7/8 | 23 |
| 9/10 | 55 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
