Detroit 130 g/m² teknisk t-skjorte for barn
Art.nr. k66529c
Minste antall: 5 stk
Hurtigtørkende, teknisk og pustende materiale. Rund hals. Kombinasjon av to polyesterstoffer på rygg og skuldre. "Birds eye" material foran og pustende 3D meshmateriale bak. Stoffet er behandlet for å absorbere fuktighet. Dekorative sømmer på sidene og skuldrene. Noe lenger ryggstykke. Avtakbar etikett.
0,76 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 7 varianter
| Antall | 5 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 54,00 | 53,00 | 52,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 4 | |
| 8 | |
| 12 | |
| 16 |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtrykk | 0,76 kg |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 130 g/m2, Contrast fabric, Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 130 g/m2 |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 26x37x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159674610 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Sertifikat | NeiOEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 4 | 32 |
| 8 | 34 |
| 12 | 35 |
| 16 | 48 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
