Dokumenter & spesifikasjoner
Flaska i resirkulert rustfritt stål (600 ml) Cassian
Art.nr. GI1202790-01
Minste antall: 5 stk
Resirkulert drikkeflaske i rustfritt stål (600 ml). Interiøret er laget av rustfritt stål 304, og eksteriøret er rustfritt stål 201. Har et lekkasjesikkert sort PP-lokk med aluminiumskarabinkrok og bæreløkke. Karabinkrok er ikke egnet for klatring. Holder drikkevarene varme i 6 timer eller kalde i 9 timer. Inkluderer en inngravert resirkulert logo foran. Individuelt pakket i brun pappeske.
Merking
Velg variant
114,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Rustfritt stål 201, Rustfritt stål 304, Resirkulert rustfritt stål |
| Høyde | 25 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 6,5 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx25 cmx6,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 270/13.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 38,5 cmx61 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI120279001 | 4312 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
