Fleece (165 g/m²) reiseteppe
Art.nr. GI1921-01
Minste antall: 5 stk
Fleece (165 gr/m²) reiseteppe med bærehåndtak i nylon, utbrettet størrelse +/- 115 cm x 135 cm.
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Merking
90,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Borrelås, Polar fleece 165g/m2 |
| Høyde | 0,3 cm |
| Bredde | 106 cm |
| Lengde | 135 cm |
| Størrelse | 106 cmx0,3 cmx135 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 281/8.35 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx53,5 cmx52 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI192101 | 13 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
