Crest resirkulert flyvende disk
Art.nr. 21024001
Minste antall: 250 stk
Solid flyvende disk laget av resirkulert etterforbrukt plast. Produktet har en spettete finish på grunn av sitt resirkulerte materiale. EN71-kompatibel. Ikke egnet for barn under tre år. Diameter: 18 cm.
0,08 kg
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 17,20 | 15,40 | 13,60 | 12,20 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 52 |
| CO2-avtrykk | 0,08 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Resirkulert PP plast |
| Diameter | 17,7cm |
| Størrelse | 2 x Ø 17,7 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 4,8kg |
| Vekt | 4,56kg |
| Emballasje | 46x31x31cm |
| GTIN / EAN | 8713159556749 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
