Solbriller UV400 PC og PVC Kenzie
Art.nr. GI9672-01
Minste antall: 5 stk
Klassiske solbriller i plast med UV-400 beskyttelse. Bra trykkoverflater
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
Velg variant
Finnes i 10 varianter
10,55 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PVC, PC |
| Høyde | 4,6 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 14 cmx4,6 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 22/6.79 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/250 |
| Carton Størrelse | 31 cmx32 cmx48 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BS EN ISO 12312-1:2013, EN1836 (UV 400), Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Report for Analysis |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI967201 | 25893 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
