Picnic-ryggsäck med kylfack, i polyester (600D) Izaro
Art.nr. GI7609-05
Minste antall: 5 stk
Polyester (600D) ryggsekk med plastbestikk for fire personer og et stort kjølerom.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
571,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PVC, Polyester 600D, Rustfritt stål, PP |
| Høyde | 18 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 30 cmx18 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1247/29 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx43 cmx36,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Food Safe |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI760905 | 320 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
