Dokumenter & spesifikasjoner
Trestikksagspill Skyla
Art.nr. GI1015132-11
Minste antall: 5 stk
Trestikksagspill pakket i bomullssnørepose. 40 stykker.
Merking
31,15 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Bomull, Tre |
| Høyde | 0,5 cm |
| Bredde | 16,8 cm |
| Lengde | 27,8 cm |
| Størrelse | 16,8 cmx0,5 cmx27,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 124/11.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 35/70 |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx40 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, Phthalates, EN71-2, Lead, Formaldehyde, PCP, PAHs, AZO Dyes/Amines, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101513211 | 854 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
