Kosedyr plysjhund Finnian
Art.nr. GI8053-11
Minste antall: 5 stk
Hundekosedyr i plysj. CE-merket. Ikke egnet for barn mellom 0-3 år. Merking kan gjøres på en runding som er festet i øret
Merking
41,55 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PVC, Metall, Polyester 100%, PP, Plysj |
| Høyde | 7,5 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Lengde | 17 cm |
| Størrelse | 12 cmx7,5 cmx17 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 31/2.41 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx40 cmx30,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EN71-9, SVHC\'s, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI805311 | 7343 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
