Micki GRS infinity 12 stk. fargeblyantsett
Slipp kreativiteten løs med Micki GRS Certified Infinity Coloring Pencil Set med 12 farger. Settet inneholder livlige farger som Blue Lake, Dark Blue Ocean, Orange, Black, Purple, Dark Forest Green, Grass Green, Grey, Yellow, Red, Brown og Pink. Hver blyant er laget av 94 % resirkulert GRS-sertifisert melkekartongpapir og har en slitesterk grafittspiss som gir jevne, langvarige merker. I motsetning til tradisjonelle treblyanter, som bare skriver i ca. 200 meter, holder disse Tree Free Infinity-blyantene i opptil 20 000 meter. Ikke bare skriver de som en vanlig blyant, men de visker også rent og har en berøringsspiss for bruk på mobile enheter. Settet er pakket i miljøvennlig FSC®-mix-emballasje. Oppdag en blyant som varer lenger, skriver glattere og går lenger enn noen gang før.
0.12 KG
| Antall | 5 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 37,00 | 36,00 | 35,00 | 34,00 | 33,00 |
Total pris
| Størrelse | 16.5 x 5.3 x 2.8 cm |
| Vekt | 35.9g |
| Trykkeflate | 10 x 55 mm |
| Materiale | Resirkulert papir,Grafitt |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold produktegenskapsdirektivene 71-1,71-2 og 71-3 |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1843 |
| Nästa Leverans : 2026-09-01 | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
