Ananas
Art.nr. 5525608
Minste antall: 5 stk
PVC badeleke
Merking
394,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 83 x 16 x 185 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 15 x 6 cm |
| Vekt | 1.833 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1038 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
