Setetrekk PU
Art.nr. TR1241-01
Minste antall: 300 stk
Smart og praktisk reklame. Finnes i mange forskjellige farger og materialer.
Merking
Velg variant
Finnes i 10 varianter
| Antall | 300 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 43,65 | 41,90 | 40,05 | 38,20 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PU |
| Høyde | 0,15 mm |
| Bredde | 286 mm |
| Lengde | 276 mm |
| Størrelse | 286 mmx0,15 mmx276 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | ca 5-6 arbetsveckor från godkänt korrektur |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
