Oppbevaringsboks, sammenleggbar, Simon
Art.nr. GI2573-01
Minste antall: 5 stk
Sammenleggbar kasse med 2 avdelinger og innvendige lommer. Kan enkelt legges sammen ved hjelp av en gummistrikk. perfekt å bruke i bilden.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
179,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall, Gummi, Polyester 600D |
| Høyde | 26 cm |
| Bredde | 32 cm |
| Lengde | 49 cm |
| Størrelse | 32 cmx26 cmx49 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 742/15.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 34 cmx56 cmx26 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI257301 | 5119 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
