Weekend-duffelbag av glatt PU
Art.nr. P707.061
Minste antall: 5 stk
Weekend-duffelbag laget av glatt PU passer for daglige turer til treningsstudioet like mye som for en weekendferie. Den har et firkantet, minimalistisk design og har en utvendig frontlomme, innerlomme og et stort hovedrom. Bagen har et praktisk sko-rom på siden. Denne bagen kan bæres over skulderen eller på kryss over overkroppen med den justerbare tekstilstroppen, eller bæres for hånd med de robuste tekstilhåndtakene. Utvendig 100 % PU. Innvendig 100 % 210D-polyester. PVC-fritt.
• Myk håndfølelse
• Vannavstøtende
• Stort hovedrom
• For 3-5 dagers reise
4.65 KG
Merking
| Antall | 5 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 493,00 | 480,00 | 467,00 | 453,00 | 445,00 | 436,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 50 x 25 x 28 cm |
| Vekt | 665g |
| Trykkeflate | 120 x 100 mm |
| Materiale | PU,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1868 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
