Ryggsekk i presenning (250D) med rulletopp Hermann
Art.nr. GI1105800-01
Minste antall: 5 stk
Rullesekk i presenning (250D), rommer 25 liter, med stort rom. Den har justerbare forsterkede stropper og en forsterket rygg, sammen med et bærehåndtak på toppen og en spennelukking.
Merking
Velg variant
236,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PVC, Polyester |
| Høyde | 63 cm |
| Bredde | 27 cm |
| Lengde | 17 cm |
| Størrelse | 27 cmx63 cmx17 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 480/5.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 45 cmx45 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI110580001 | 2796 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
