Moleskine Classic PC sekk
Art.nr. 13006890
Minste antall: 5 stk
Classic PC sekk er en urban ryggsekk med et rent design, med 2 hovedrom for en laptop og andre personlige eiendeler. Pustende air-mesh rygg for kjølig komfort når du er på farten, en frontlomme med enkel tilgang med en varmeforseglet sipper, en bagasjestropp for lengre reiser og en reversglidelås på toppen. Den har også flere lommealternativer på innsiden. En lomme for å oppbevare notater, 1 sikker lomme med glidelås, 1 organisator med 2 penneholdere og en visittkortholder. En elektronisk enhet på opptil 15" kan også oppbevares sikkert.
Merking
| Antall | 5 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1636,00 | 1586,00 | 1558,00 | 1543,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | PU plast |
| Størrelse | 33 x 41 x 12 cmcm |
| Emballasje | 4st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 40x80x51cm |
| GTIN / EAN | 8713159671169 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
