RPET polyester (600D) rolltop ryggsekk Evie
Art.nr. GI1015155-01
Minste antall: 5 stk
RPET polyester (600D) rolltop ryggsekk. To glidelåslommer på siden. Ett stort rom. Borrelåslukking og spennelukking.
Merking
Velg variant
161,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Plast, Metall, Polyester, PE, rPET |
| Høyde | 45 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 31 cm |
| Størrelse | 15 cmx45 cmx31 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 18/11 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx50 cmx50 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101515501 | 3335 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
