RPET polyester (600D) ryggsekk Oliven
Art.nr. GI1015157-01
Minste antall: 5 stk
RPET polyester (600D) ryggsekk. Ett rom. En frontlomme med glidelås. Fargedetalj på toppen, svart på bunnen. Bærehåndtak på toppen.
Merking
Velg variant
75,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester 600D, PE, rPET |
| Høyde | 40 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 27 cm |
| Størrelse | 14 cmx40 cmx27 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 150/7.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 42 cmx45 cmx45 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Heavy Metals, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101515701 | 4841 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
