Dokumenter & spesifikasjoner
Soft - Ryggsekk
Art.nr. 6257103
Minste antall: 5 stk
Ryggsekk laget av 300D polyester og 210D rPET med et låsbart hovedrom og to låsbare sidelommer. Polstrede skulderstropper og korkbunn. BPA fri.
Merking
291,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 39 x 16 x 50,5 cm |
| Materiale | Polyester, kork |
| Trykkeflate | Transfer: 12 x 8 cm, DTF Transfer: 13 x 8 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.550 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2989 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
