Ryggsekk i polyester (600D) Arisha
Art.nr. GI7944-08
Minste antall: 5 stk
Polyester (600D) ryggsekk med frontrom, polstrede justerbare skulderstropper og polstret rygg.
Merking
Velg variant
102,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester 600D |
| Høyde | 51 cm |
| Bredde | 13,2 cm |
| Lengde | 32 cm |
| Størrelse | 13,2 cmx51 cmx32 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 443/6.04 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx50,5 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI794408 | 681 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
