Outdoor ryggsekk
Art.nr. P775.480
Minste antall: 5 stk
Utendørsryggsekk i 600D med 1680D polyester med ett stort hovedrom. Bakpanelet er behagelig polstret. Sidelommene i netting kan romme vannflaske eller ekstra utstyr. Uten PVC.
4.55 KG
Merking
| Antall | 5 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 17 x 45 x 30 cm |
| Vekt | 432g |
| Trykkeflate | 100 x 200 mm |
| Materiale | Polyester,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Ingen PVC-materialer brukt |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2039 |
| Nästa Leverans : 2026-09-01 | 1500 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
