Herschel Classic midjeveske
Art.nr. 12072080
Minste antall: 5 stk
Herschel Classic midjebelte er laget av EcoSystem 600D stoff produsert av 100 % resirkulerte tidligere benyttede vannflasker. Med glidelåslukking og glatte justerbare båndstropper som sørger for en komfortabel håndfri reise.
0,95 kg
Velg variant
| Antall | 5 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 386,00 | 372,00 | 365,00 | 358,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 45 |
| CO2-avtrykk | 0,95 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Resirkulert polyester |
| Størrelse | 14 x 6,5 x 26,5 cm |
| Emballasje | 60stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 60x40x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159659679 |
| GPSR-Informasjon | Herschel Supply Company C/O Bleckmann Nederland BV Maarten de Vriesstraat 18-20 5975 RW Sevenum Netherlands https://herschel.eu/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 135 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
