Myrholen - Kjøleveske
Art.nr. 6439344
Minste antall: 5 stk
Kjøleveske i resirkulert bomull med to bærehåndtak og frontrom.
Merking
135,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 35 x 15 x 25 cm |
| Materiale | Bomull, Polyester, Plast |
| Trykkeflate | 15 x 7 cm |
| Vekt | 0.279 kg |
| Antal per innerlåda | 40 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2769 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
