Kjølebag Polyester (420D) Nikki
Art.nr. GI7654-18
Minste antall: 5 stk
Polyester (420D) kjøleveske med frontlomme med klaff.
Merking
54,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Polyester 420D, PE, PEVA |
| Høyde | 23 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Lengde | 30 cm |
| Størrelse | 15 cmx23 cmx30 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 228/12.7 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 48 cmx64 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI765418 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
