Henger, sammenleggbar veskeholder (offset trykt)
Art.nr. 132-31
Minste antall: 5 stk
Praktisk henger til veske. Legg den på bordplaten for enkel bruk. Antiskli på baksiden. Opptil 4 farger design på metallemblemet. Sølv eller gull. Med eller uten epoksydeksel.
Merking
Velg variant
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 68,00 | 63,00 | 60,50 | 57,50 | 57,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall |
| Høyde | 7 mm |
| Bredde | 44 mm |
| Lengde | 86 mm |
| Diameter | 34 mm |
| Størrelse | 44 mmx7 mmx86 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | ca 4-5 arbetsveckor från godkänt korrektur |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
