Thule Subterra 2 carry on spinner koffert
Art.nr. 12074390
Minste antall: 5 stk
Thule Subterra 2 håndbagasjespinner er en allsidig koffert som hjelper til med å maksimere pakkeplassen og organisere alle gjenstander. Den flate folderdeleren er der for å organisere og skille ting som sko fra klær, mens det avtakbare kompresjonspanelet og kompresjonsstroppene maksimerer pakkeplassen. Eksteriøret har en hurtiglomme for enkel tilgang til gjenstander i den store topplastede lommen. For jevn og enkel transport kommer denne bagasjen med stillegående rullende spinnerhjul, som sammen med v-rør teleskophåndtak gir uanstrengt manøvrerbarhet.
Merking
| Antall | 5 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5900,00 | 5720,00 | 5600,00 | 5550,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Polyester |
| Størrelse | 38 x 57 x 26 cmcm |
| Emballasje | 1st |
| Bruttovekt | 5kg |
| Vekt | 4.75kg |
| Emballasje | 38x27x58cm |
| GTIN / EAN | 085854255769 |
| GPSR-Informasjon | Thule Organization Solutions sa/nv Avenue Jean Monnet 4 1348 Louvain-la-Neuve - Belgium https://www.thule.com/nl-be/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 44 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
