Latac - Pilotveske
Art.nr. 6842103
Minste antall: 5 stk
Pilotbag i klassisk design og med trallefunksjon. Det ekstra lange håndtaket gjør den egnet selv for lengre personer. Laget av sort kunstskinn. Hjul: diameter 4 cm.
Merking
1505,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 45 x 35 x 20 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | 4 x 2 cm |
| Vekt | 4.970 kg |
| Antal per innerlåda | 2 |
| Antal per ytterlåda | 2 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 105 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
