Strandveske, i polyester (300D), Christopher
Art.nr. GI5568-45
Minste antall: 5 stk
Polyester (600D) strandveske med tauhåndtak og glidelås.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
250,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PVC, Polyester 600D |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 62 cm |
| Størrelse | 30 cmx4 cmx62 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 482/12.03 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx70 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI556845 | 1144 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
