Renew AWARE rPET 3-delt pakkekubesett i rPET
Art.nr. 101038-001
Minste antall: 5 stk
En moderne og bærekraftig oppdatering av pakkekuber med resirkulert stoff og bånd laget av plastflasker. Sett med tre pakkekuber som holder orden på reisen. Håndtak på toppen av hver pakkekube for enkel bæring. Pakkedosene kan settes sammen for enkel oppbevaring når de ikke er i bruk. Stor kube: 15L 12H 3,5W. Medium kube: 12,375 L 5,5 H 6 B. Liten kube: 6,75L 11H 2,5W. Tilgjengelig på begge sider av Atlanterhavet. Denne varen tilbys også av Gemline for kunder i USA og Canada.
• Denne varen tilbys også av Gemline for kunder i USA og Canada
Till digitalt produktpass »
1.18 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 197,00 | 191,00 | 186,00 | 181,00 | 177,00 | 174,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 38.1 x 8.9 x 30.5 cm |
| Vekt | 217g |
| Trykkeflate | 200 x 150 mm |
| Materiale | rPET |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Dette produktet bør kontrolleres på ektheten for hver forsendelse, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | AWARE Digital |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2893 |
| Nästa Leverans : 2026-05-26 | 2040 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
