Ferie - Bagasjevekt
Art.nr. 6353303
Minste antall: 5 stk
Sjekk bagasjevekten din: Med en maksimal kapasitet på 40 kg kan du nøyaktig overvåke bagasjevekten din og sørge for at du ikke trenger å betale for overvektig bagasje. Overvektsfunksjon: Den intelligente overvektsfunksjonen varsler deg hvis bagasjen din overskrider flyselskapets restriksjoner, slik at du kan gjøre justeringer i tide. Digital nøyaktighet: Det digitale displayet gir deg nøyaktige målinger for å sikre at du alltid holder deg innenfor vektgrensene.
Merking
63,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 3,8 x 10 x 16,5 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 2 x 1,5 cm |
| Vekt | 0.077 kg |
| Batterier | 1 x CR2032 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 150 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4309 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
