Cool metal USB
Art.nr. 13416
Minste antall: 100 stk
Robust og solid USB-minnepinne laget av aluminium!
Merking
| Antall | 100 | 500 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 98,50 | 97,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium |
| Vekt | 10g |
| Effekt | 1GB-64GB |
| Trykkeflate | 14x9mm tryck, 24x9mm gravyr |
| Trykkmetoder | Screen, Gravyr |
| Emballasje | 100 st |
| Versjon | USB 2.0 |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
