LED lampe USB
Art.nr. TR1423-02
Minste antall: 100 stk
Liten og fleksibel LED-lampe. Kompakt og lettvekt, enkel å ta med i veska. Kan brukes inn- og utendørs. Enkel kobling til PC'ens USB-port
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 43,60 | 36,30 | 24,85 | 22,50 | 21,80 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS + LED |
| Høyde | 9 mm |
| Bredde | 18,5 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Størrelse | 18,5 mmx9 mmx170 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
