Grundig Universal Touch Stylus Pen
Art.nr. 263063-002
Minste antall: 5 stk
Lett styluspen i aluminium fra merket Grundig. Kompatibel med nettbrett, smarttelefoner og andre enheter med berøringsskjerm. Allsidig bruk til skriving, tegning, tapping og notater.Utstyrt med et innebygd batteri med en brukstid på opptil 8 timer etter full opplading via USB-C. Utstyrt med en utskiftbar pennespiss for kontinuerlig presis arbeid. Det ergonomiske designet støtter langvarig og komfortabel bruk, både hjemme og på farten. Inkludert USB-C-kabel og brugsanvisning.
Merking
303,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS |
| Lengde | 16.6 cm |
| Diameter | 0.9 cm |
| Vekt | 70 g |
| Volum | 0.3817 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
