Luca Copper Stylus RCS Recycled Alu SoftTouch
Art.nr. 262728-536
Minste antall: 5 stk
Blå kulepenn med blått blekk, med skaft laget av resirkulert aluminium og kobberlegering. Roségullfargede detaljer gir pennen et elegant utseende. Skaftet har en gummiert soft touch-finish og en gummi-topp/peker for bruk på berøringsskjermer. Med metallklips. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 94%. Made in Europe.Ved å bruke resirkulert aluminium brukes det færre nye råmaterialer under produksjonen av dette produktet. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
Merking
Velg variant
11,40 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 18 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
