Arona Touch stylus penn
Art.nr. 263140-003
Minste antall: 5 stk
Kulepenn i aluminium med blått blekk, topp/pekepin i gummi til bruk på touchskjerm (f.eks. iPhone/iPad), gummigrep, detaljer i sølv og clips i metall.
Merking
Velg variant
12,75 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 17 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
