TouchDown stylus penn
Art.nr. 261996-534
Minste antall: 5 stk
Kulepenn med blått blekk og gummitopp som kan brukes på touchskjermer (f.eks. iPhone/iPad). Med gummigrep, skaft i metall-look og klips, som også fungerer som trykknapp.
Merking
Velg variant
5,07 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 0.9 cm |
| Vekt | 6 g |
| Volum | 0.3817 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
