Wave Recycled
Art.nr. 505030540 B
Minste antall: 100 stk
Wave Recycled er en rimelig reklamepenn laget av 95 % resirkulert plast (PIR+PCR). Pennen har en enkel, moderne design som gir gode muligheter for trykk på både pennkropp og klips. Den finskrevne refillen er utstyrt med en aluminiumsspiss (blyfri) og inneholder et blått lettflytende blekk. Det er et retursymbol på toppen av pennen.
Merking
Velg variant
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,75 | 9,69 | 9,49 | 8,99 | 8,30 | 7,91 | 7,31 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 9g |
| Lengde | 137mm |
| Emballasje | 100 stk-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Slim Type, Easy Flow |
| Blekkfarge | blå |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
