Resirkulert ABS kulepenn Gerald
Art.nr. GI1172272-01
Minste antall: 5 stk
Resirkulert ABS-kulepenn med stor klips. Inkluderer RABS-logo i form. Ca. 800 meter skrivelengde. Liten påfyll. Svart blekk.
Merking
Velg variant
Finnes i 9 varianter
1,48 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 1 cmx1,4 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 6.4/7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/1000 |
| Carton Størrelse | 31 cmx40 cmx19 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI117227201127 | 209184 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
