Helma - Penn - metall
Art.nr. f26303
Minste antall: 5 stk
Metallpenn med vrimekanisme med sølvdetaljer, svart blekk.
Merking
Velg variant
97,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,3 x 1,2 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 3 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.040 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4082 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
