Dokumenter & spesifikasjoner
Skogen - Notatbok
Art.nr. 2438603
Minste antall: 5 stk
Notatbok inkludert kulepenn med blått blekk, 128 linjerede ark med resirkulert papir. Pakket i svart gaveeske med magnetisk lukking.
Merking
152,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 23 x 22 x 4,8 cm |
| Materiale | Paper, Papir, Aluminium |
| Trykkeflate | Screen: 12 10 cm, Laser: 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.580 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1269 |
| Inkommande v.35, 2026 | 2000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
