Groove - Kulepenn - plast
Art.nr. 1795903
Minste antall: 5 stk
Kulepenn i plast med gummigrep som har rifler for optimalt grep, blått blekk.
Merking
Velg variant
2,64 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,7 x 1,1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.009 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 43589 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
