Beatriz kulepenn av resirkulert messing (svart blekk)
Art.nr. 10791814
Minste antall: 5 stk
Kulepenn med farget spraybelegg. Knappen og spissen er laget av messing, pennekroppen er laget av resirkulert messing og klipsen er laget av jern. Blekkfarge: Sort. Skrivelengde: 1000 meter. Spisstørrelse: 1,0 mm. Levert i en gaveeske.
Merking
Velg variant
| Antall | 5 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 76,00 | 72,00 | 70,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert messing |
| Diameter | 1g |
| Størrelse | 14 x Ø 1 cmcm |
| Emballasje | 200st |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12.35kg |
| Emballasje | 39x48x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159664840 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4987 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
