e-Progress XL Recycled
Art.nr. 50508 0060 A
Minste antall: 500 stk
e-Progress XL Recycled er en reklamepenn med store trykkflater laget av 100 % resirkulert ABS-plast. Pennen har en stor klips som egner seg godt til reklametrykk, og en farget, solid pennkropp som også kan merkes. e-Progress XL Recycled fås i en rekke flotte farger og leveres med en utskiftbar Jumbo-refill med ekte blått blekk.
Merking
Velg variant
Finnes i 12 varianter
| Antall | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 13,90 | 9,76 | 8,73 | 8,63 | 8,01 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 140mm |
| Emballasje | 100 stk. i eske |
| Refill | 1,0mm Plastic Jumbo BP dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: WR11, blue inkProdukttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50508-0060-A | 10 980 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
